להקת ריקוד מרגרה

להקת המחול של מרגרה היא קבוצה של שישה רקדנים מקצועיים המבצעים רפרטואר בינלאומי של נקודות עיקריות מחול קלאסי, מודרני ואתני.

אני אוהב את סדרת הקלאסיקה שהם עושים. הביצועים שלהם לריאליזם Modern Mime ו-Magic בביצועים שלהם כל כך עוצרי נשימה!

הם תמיד משעשעים את הקהל שלהם עם הופעות משמחות תוך שהם מחנכים אותנו לריקודים מיוחדים מאזורים שונים בעולם.

בשנת 1974, להקת המחול מרגרה התבססה בפילדלפיה כארגון קהילתי ללא מטרות רווח, שיתופי, המשפר את איכות החיים ועונה על צורך לא מסופק של אמנים.

להקת המחול מרגרה היא קבוצה קטנה של 7 בנות מקליפורניה. הם מופיעים כבר למעלה משלושה עשורים.

מרגרה התחילה ב-1989, לאחר שכמה מהרקדנים המקוריים פרשו או נאלצו לנשור עקב עומסים כלכליים. מרגריטה אליזאלדה ביקשה לשמור על האמנות בחיים על ידי גיוס גל חדש לגמרי של אמנים וללמד אותם איך לרקוד. ככל הנראה, הבנות עצמן נשבעו שלעולם לא ילכו בעקבות אמותיהן, והן אפילו ביקשו רשות לקחת שיעורי ריקוד מודרני בסופי שבוע במקום זאת.

במקום זאת, מרגרה שגשגה עם דורות חדשים של בנות בראש – כל זאת בזמן שהן שמרו באומץ על La Danza Regional Mexicana שאמהותיהן כה אהבו.

להקת המחול מרגרה היא אחת מחברות הדרמה הוותיקות ביותר לריקודי עם. החברה נוסדה על ידי עובד מדינה נוויל סטון ולילה רוי ב-1966.

מטרת להקת הריקודים של מרגרה היא לאחד את המדינה על ידי תמיכה במסורות וסגנונות תרבותיים המיוחדים לאזורים ספציפיים בהודו. הם רוצים לעשות זאת באמצעות מסירותם להבנה, בניית קשרים עם החברה ההודית שלהם ומעורבות עם החברה ההודית שלהם בנושאים עכשוויים רלוונטיים. https://sanfranciscobestmodels.com/post/stontinabed1978.php

המרגרה הם להקת ריקודי עם בווארית המהווים חלק מהמורשת התרבותית הגרמנית. הכפר מרגרה הוא הכפר הגרמני היחיד שבו ניתן למצוא אנשים שמתרגלים את צורת הריקוד העממי הבווארי המסורתי הזה. הם התחילו לראשונה בשנת 1650 עם עולי רגל מאיטליה שרצו לשחזר את תרבותם הביתית בגרמניה.

בשנות ה-1600 איטליה חווה רעב והאיש המכונה מרטין רינקלי לקח על עצמו להביא לגרמניה את מה שהיה, באותה תקופה, לא ידוע כצורת ריקוד חזק מאיטליה. וכך, המרגרות התחילו על ידו כדי שיהיה העתק כמעט מדויק של המקבילות התרבותיות שלו בעבר בבוואריה.

מרגרה הוא ריקוד עם מדרום מערב הודו. הרקדניות הן גברים והן נקבות ולבושות בלבן

טורבנים, שרשראות, טבעות, עגילים וצמידי רגליים עם פעמונים. ככל הנראה הם מספקים גם ריקודי חתונה וטקסים אחרים, כמו גם פסטיבלים מקומיים.